Хладилник с дисплей 43 см - 58 л - бял
- 2 години гаранция
- Безплатна доставка
- Високо качество, справедлива цена
- Персонално обслужване чрез чат, телефон и имейл
- 100-дневна гаранция за връщане
- Хладилник за настолен дисплей за поставяне на бара или плота
- Регулируеми по височина рафтове за продукти с различни размери
- Удобен цифров температурен регулатор за прецизен контрол на температурата
- Гъвкав и лесен за преместване
- Съхранява ограничен брой продукти на хладно
| Номер на статията | 09400800 |
|---|---|
| баркод (EAN) | 8719324276382 |
| код по ХС | 8418501990 |
| Certification code (EPREL) | 1009685 |
| Широчина (cm) | 42.8 |
| Дълбочина (cm) | 38.6 |
| Височина (cm) | 81 |
| Тегло (kg) | 30 |
| Вътрешна ширина (cm) | 39.6 |
| Вътрешна дълбочина (cm) | 35 |
| Вътрешна височина (cm) | 46 |
| Вид на захранването | 230V |
| Количество на тапите | 1 |
| Електрическа мощност (Watt) | 180 |
| Енергиен етикет | B |
| Система за охлаждане | Вентилирано охлаждане |
| Най-ниска температура (по Целзий) | 0 |
| Най-висока температура (по Целзий) | 12 |
| Максимална температура на околната среда (по Целзий) | 32 |
| Вид хладилен агент | R600A |
| Количество хладилен агент | 40g |
| Тип на модела | Модел на маса |
| Колела | Не |
| Има спирачки | Не |
| Брой врати | 1 |
| По материал | Стъкло |
| Вид на вратата | Врата на панти |
| Материал на корпуса | Пластмаса, Стъкло |
| Функция за автоматично размразяване | Да |
| Вид на дисплея | Цифров |
| Вътрешно осветление | Да |
| ключалка | Да |
| Ниво на шума (dB) | 50 - 60 |
| Брой на включените решетки | 2 |
| Фиксирани решетки | Не |
| Решетка/тава за печене разстояние (cm) | 6.5 |
| Тава за оттичане | Не |
Описание Хладилник с дисплей 43 см
Обемът на здравия хладилник с дисплей е 58 литра. Благодарение на четирите стъклени прозореца и вграденото LED осветление продуктите се представят атрактивно и професионално във всяко заведение за хранене. Във вътрешността на хладилника-дисплей ще откриете два рафта, които могат лесно да се регулират. Това означава, че в този хладилник можете да поставите почти всякакъв размер продукти. Тъй като е снабден със заключване, той може да бъде поставен и на бара или плота, без да се притеснявате, че гостите ще се обслужват сами.
Удобен цифров регулатор на температурата
Хладилниците с дисплей са незаменими в хотелиерството. Кафенетата, ресторантите и други обекти за храни и напитки често работят с прясно приготвени продукти. С този професионален хладилник за дисплеи с вентилатор можете да запазите продуктите си хладни и свежи възможно най-дълго време. Хладилникът е идеален и за охлаждане на напитки, тапас и сладкиши. Благодарение на цифровия регулатор на температурата можете лесно да настроите точната температура от 0° до 12°C.
Бързо и лесно почистване
Хладилникът с дисплей има уникален цикъл на охлаждане, който намалява образуването на лед. По този начин винаги остава достатъчно студен. Хладилният агент, използван за тази хладилна витрина, е R600a, който не съдържа фреон. Освен това хладилникът с дисплей се размразява автоматично на всеки шест часа. С бутона на дисплея в предната част на уреда можете да включвате и изключвате LED осветлението. Същият бутон активира ръчно и функцията за размразяване. Почистването на хладилната витрина е лесно благодарение на пластмасовия корпус и покритието на рафтовете. Този хладилник с витрина се предлага в бял цвят.
- Красив хладилник с витрина 58 л, бял
- Хубав и здрав пластмасов корпус
- Стъклени прозорци от 4 страни (двойно остъкляване)
- Оборудван с 2 решетки с покритие
- Охлаждане с вентилатор
- Уникален цикъл на охлаждане за намаляване на образуването на лед
- LED светлини вътре
- Хладилен агент R600a / без CFC
- Дигитален температурен контролер Dixell
- Температура от 0 ° до + 12 ° по Целзий
- Със заключване
- Фиксирани крачета
- Нетно тегло: 30 kg
- Вътрешни размери на устройството: Ш39,6 x Г35 x В46 см
- Външни размери на уреда: Ш42,8 x Г38,6 x В81cm
- Захранване: 230V / 50Hz / 1фаза 180W
-
“Mooi afgewerkt product en koelt heel snel”Тази рецензия е написана в нидерландски. Щракнете тук, за да го прочетете.Публикувано на at от Geert
-
“Molto bello, meglio di come lo immaginavo.
Funziona perfettamente. Misure perfette.
Consegna impeccabile.
Grazie ”Тази рецензия е написана в италиански. Щракнете тук, за да го прочетете.Публикувано на at от Lara Ferragutti -
“deze machine past er mooi tussen mijn interieur heb er even op moeten wachten maarben er erg blij mee uiteindelijk! mooi afgewerkte machine, doet het erg goed!”Тази рецензия е написана в нидерландски. Щракнете тук, за да го прочетете.Публикувано на at от max versluijs