Jääkaappi 43cm - 98L
- 2 vuoden takuu
- Ilmainen toimitus
- Korkea laatu, kohtuullinen hinta
- Henkilökohtainen palvelu chatin, puhelimen ja sähköpostin välityksellä
- 100 päivän palautustakuu
- Kaksoislasitetut lasi-ikkunat ja LED-valaistus
- Vapaasti seisova vitriini, jossa on suuri kapasiteetti
- Tasainen lämpötila digitaalisen lämpötilasäätimen avulla
- Hyllyt eivät ole astianpesukoneen kestäviä
| Artikkelin numero | 09400811 |
|---|---|
| Viivakoodi (EAN) | 8719324276436 |
| HS-Koodista | 8418501990 |
| Certification code (EPREL) | 1020035 |
| Leveys (cm) | 42.8 |
| Syvyys (cm) | 38.6 |
| Korkeus (cm) | 111 |
| Paino (kg) | 38 |
| Sisäinen leveys (cm) | 39.6 |
| Sisäinen syvyys (cm) | 35 |
| Sisäkorkeus (cm) | 75.8 |
| Virtalähteen tyyppi | 230V |
| Tulppien määrä | 1 |
| Sähköteho (Watt) | 180 |
| Energiamerkki | C |
| Jäähdytysjärjestelmä | Tuuletettu jäähdytys |
| Alin lämpötila (Celsius) | 0 |
| Korkein lämpötila (Celsius) | 12 |
| Suurin ympäristön lämpötila (Celsius) | 32 |
| Kylmäaineen tyyppi | R600A |
| Kylmäaineen määrä | 40g |
| Malli Tyyppi | Lattiamalli |
| Pyörät | Ei |
| Jarrut | Ei |
| Ovien lukumäärä | 1 |
| Materiaalin mukaan | Lasi |
| Oven tyyppi | Saranaovi |
| Materiaalikotelo | Muovi, Lasi |
| Automaattinen sulatus-toiminto | Kyllä |
| Näytön tyyppi | Digitaalinen |
| Sisäinen valaistus | Kyllä |
| Lukko | Kyllä |
| Melutaso (dB) | 50 - 60 |
| Mukana olevien verkkojen määrä | 4 |
| Kiinteät verkot | Ei |
| Ritilä/Leivinpelti etäisyys (cm) | 5.5 |
| Tippa-alusta | Ei |
Kuvaus Jääkaappi 43cm
Tässä ammattikäyttöön tarkoitetussa jääkaapissa on suuri 98 litran tilavuus. Se on kestävä laite, joka on suunniteltu päivittäiseen käyttöön. Siinä on neljä säädettävää hyllyä. Jos kuitenkin varastoit usein pienempiä tuotteita, sitä voidaan helposti laajentaa lisähyllyillä. Puhallinjäähdytysjärjestelmän ansiosta tuotteet pysyvät yhtä viileinä riippumatta siitä, missä ne sijaitsevat jääkaapissa. Vitriinissä on tukeva rakenne, ja neljä jalkaa takaavat, että se pysyy tukevasti paikallaan. Neljän lasi-ikkunan ja sisäpuolen energiatehokkaan LED-valaistuksen ansiosta tuotteet ovat houkuttelevasti ja ammattimaisesti esillä. Lisäksi vapaasti seisovassa vitriinissä on lukko, jossa on kaksi avainta.
Tasainen lämpötila
Digitaalinäytön ansiosta näyttöjääkaapin lämpötila on sekä helppo asettaa että lukea. Voit valita lämpötilan 0-12 °C:n alueelta. Kaksoislasitetussa lasivitriinissä on lisäksi ainutlaatuinen jäähdytysjakso. Tämän toiminnon ansiosta jääkaappiin muodostuu vähemmän jäätä. Mahdollinen jää poistetaan kuuden tunnin välein automaattisella sulatustoiminnolla. Jääkaapin kylmäaineena käytetään R600a:ta, joka ei sisällä CFC-yhdisteitä.
Nopeasti puhdistettavat ikkunat
Puhdas vitriini on välttämätön ravintola-alalla, jotta tuotteet pääsevät parhaaseen valoon. Tämän saavuttamiseksi laitteen on oltava nopea ja helppo pitää puhtaana. Tämän vitriinin ulkopuoli ei yleensä likaannu kovinkaan paljon, joten se voidaan vain pyyhkiä pehmeällä, kostealla liinalla. Jääkaapin sisäpuoli sekä pinnoitetut hyllyt voidaan pyyhkiä liinalla ja lämpimällä saippuavedellä. Tämä jääkaappi on saatavana myös valkoisena.
Ominaisuudet
- Kaksoislasitetut lasi-ikkunat kaikilla sivuilla
- Tukevasti kiinnitetyt jalat lisäävät vakautta
- Tukeva muovikotelo
- Sisältää neljä pinnoitettua hyllyä
- Dixellin digitaalinen lämpötilan säädin
- Jäähdytysjakso vähentää jään muodostumista
Tuotteen tekniset tiedot
- Nettopaino: 38kg
- Sisäiset mitat: Sisäpinta-ala: B39,6 x S35 x K75,8cm
- Ulkomitat: B42,8 x S38,6 x K111cm
- Hyllyjen mitat: B36 x D31cm
- 230V / 50Hz / 1 vaihe 180W
-
“Zoals de beschrijving ”Tämä arvostelu on kirjoitettu kielellä hollanti. Napsauta tätä lukeaksesi sen.Posted on at by Katrien VDV
-
“très bon produit ”Tämä arvostelu on kirjoitettu kielellä englanti. Napsauta tätä lukeaksesi sen.Posted on at by Bruno meunier