Juomien jääkaappi
- 2 vuoden takuu
- Ilmainen toimitus
- Korkea laatu, kohtuullinen hinta
- Henkilökohtainen palvelu chatin, puhelimen ja sähköpostin välityksellä
- 100 päivän palautustakuu
- Sisältää lukon
- Soveltuu baaritiskille tai tiskille sijoitettavaksi
- Hyllyt on valmistettu ruostumattomasta teräksestä ja ne ovat korkeussäädettävissä
- Ei riittävästi tilaa suurten esineiden jäähdyttämiseen
| Artikkelin numero | 09400900 |
|---|---|
| Viivakoodi (EAN) | 8719324276108 |
| HS-Koodista | 8418501990 |
| Certification code (EPREL) | 1352804 |
| Leveys (cm) | 60 |
| Syvyys (cm) | 51.5 |
| Korkeus (cm) | 85 |
| Paino (kg) | 50 |
| Sisäinen leveys (cm) | 53.6 |
| Sisäinen syvyys (cm) | 37 |
| Sisäkorkeus (cm) | 62 |
| Nettotilavuus (L) | 136 |
| Virtalähteen tyyppi | 230V |
| Tulppien määrä | 1 |
| Sähköteho (Watt) | 174 |
| Energiamerkki | E |
| Jäähdytysjärjestelmä | Tuuletettu jäähdytys |
| Alin lämpötila (Celsius) | 0 |
| Korkein lämpötila (Celsius) | 12 |
| Suurin ympäristön lämpötila (Celsius) | 32 |
| Kylmäaineen tyyppi | R600A |
| Kylmäaineen määrä | 40g |
| Malli Tyyppi | Lattiamalli |
| Pyörät | Ei |
| Jarrut | Ei |
| Ovien lukumäärä | 1 |
| Materiaalin mukaan | Lasi |
| Oven tyyppi | Saranaovi |
| Materiaalikotelo | Pinnoitettu teräs |
| Eristeen paksuus (cm) | 3.2 |
| Automaattinen sulatus-toiminto | Kyllä |
| Näytön tyyppi | Digitaalinen |
| Sisäinen valaistus | Kyllä |
| Lukko | Kyllä |
| Melutaso (dB) | 50 - 60 |
| Mukana olevien verkkojen määrä | 2 |
| Kiinteät verkot | Ei |
| Ritilä/Leivinpelti etäisyys (cm) | 1 |
| Tippa-alusta | Ei |
Kuvaus Juomien jääkaappi
Tämä juomajääkaappi on viimeistelty ylellisesti ja näyttää ammattimaiselta missä tahansa baarissa tai tiskillä. Saatavana mustana ja 136 litran tilavuudella tämä on ihanteellinen laite tuotteiden viileänä pitämiseen. Juomat ja jopa välipalat näyttävät houkuttelevilta sisäänrakennetun LED-valaistuksen ansiosta. Saranoidun lasioven ansiosta juomien poistaminen tai vaihtaminen on erittäin nopeaa ja helppoa. Ovi voidaan myös lukita tai jättää auki, jotta asiakkaat voivat tarjoilla itse.
Älykäs jäähdytysjärjestelmä
Sisällä on kaksi ruostumattomasta teräksestä valmistettua hyllyä, ja molempien korkeus on säädettävissä, jotta asettelua on helppo muuttaa. Jääkaapin sisäseinät on päällystetty alumiinisella suojakerroksella jäähdytysjärjestelmän vaurioitumisen estämiseksi. Tämä jääkaappi on ilmajäähdytteinen, ja siinä on tuuletin sekä erityinen jäähdytysjakso jään muodostumisen vähentämiseksi. Se käyttää kylmäainetta R600a, joka on CFC-vapaa. Digitaalisen lämpötilansäätimen ansiosta voit asettaa lämpötilan 0-12 °C:n välille, kun taas huoneen ympäristön lämpötila voi nousta 32 °C:seen. Tässä ammattikäyttöön tarkoitetussa juomajääkaapissa on säädettävät jalat, jotta se voidaan sijoittaa tukevasti mille tahansa pinnalle.
Nopea puhdistus
Ammattimaisten catering-laitteiden puhdistamisen on oltava helppoa ja nopeaa. Onneksi tämä juomajääkaappi on molempia. Puhdistamiseen tarvitset vain sienen ja lämmintä saippuavettä. Irrota ensin hyllyt ja puhdista ne pyyhkimällä ne saippuasienellä ja huuhtelemalla ne sitten lämpimällä vedellä. Juomajääkaapin sisätilat voidaan myös puhdistaa kostealla liinalla ja miedolla pesuaineella. Pyyhi vain sisäpuoli ja tarvittaessa myös ulkopuoli. Ennen kuin käytät jääkaappia uudelleen, muista kuivata kaikki osat pehmeällä liinalla.
Ominaisuudet
- Saranoitu ovi, jossa on kaksoislasitus
- Kompakti 32 mm:n suojaeristys
- LED-valaistus sisällä
- Dixellin digitaalinen lämpötilan säädin
- Sisältää kaksi säädettävää ruostumattomasta teräksestä valmistettua hyllyä
- Sisäpuoli päällystetty alumiinilla
Tuotteen tekniset tiedot
- Nettopaino: 50 kg
- Nettotilavuus: 136L
- Väri: musta
- Sisäiset mitat: Sisätilat: W53,6 x D37 x K62cm
- Ulkoiset mitat: 85cm
- 230V / 50Hz / 1 vaihe 174W
-
“Lieve Maxima, jullie barkoelers zijn ideaal voor de kleine ondernemers. kosten niet teveel en doen wel gewoon hun ding. geen gezeur geen gezeik, gewoon neerzetten en klaar. thanks!”Tämä arvostelu on kirjoitettu kielellä hollanti. Napsauta tätä lukeaksesi sen.Posted on at by Jan v/d Boogard