Pakastin 93L
- 2 vuoden takuu
- Ilmainen toimitus
- Korkea laatu, kohtuullinen hinta
- Henkilökohtainen palvelu chatin, puhelimen ja sähköpostin välityksellä
- 100 päivän palautustakuu
- Kaksi pyörää helpottaa liikkumista
- Kannessa on LED-valaistus
- Sisältää roikkuvan korin pakastimen sisäpuolella
- Sulatus on tehtävä käsin
- Kompakti koko, joten sisällä on vain vähän tilaa
| Artikkelin numero | 09402310 |
|---|---|
| Viivakoodi (EAN) | 8719632122722 |
| HS-Koodista | 8418302099 |
| Leveys (cm) | 57.4 |
| Syvyys (cm) | 56.4 |
| Korkeus (cm) | 84.5 |
| Paino (kg) | 25 |
| Sisäinen leveys (cm) | 43 |
| Sisäinen syvyys (cm) | 38 |
| Sisäkorkeus (cm) | 66 |
| Nettotilavuus (L) | 105 |
| Virtalähteen tyyppi | 230V |
| Tulppien määrä | 1 |
| Sähköteho (Watt) | 105 |
| Energiamerkki | E |
| Jäähdytysjärjestelmä | Staattinen jäähdytys |
| Alin lämpötila (Celsius) | -24 |
| Korkein lämpötila (Celsius) | -14 |
| Suurin ympäristön lämpötila (Celsius) | 38 |
| Kylmäaineen tyyppi | R600A |
| Kylmäaineen määrä | 52g |
| Malli Tyyppi | Lattiamalli |
| Pyörät | Kyllä |
| Jarrut | Ei |
| Ovien lukumäärä | 1 |
| Materiaalin mukaan | Metalli |
| Oven tyyppi | Saranaovi |
| Materiaalikotelo | Metalli |
| Eristeen paksuus (cm) | 7.5 |
| Automaattinen sulatus-toiminto | Ei |
| Näytön tyyppi | Digitaalinen |
| Sisäinen valaistus | Kyllä |
| Lukko | Kyllä |
| Melutaso (dB) | 50 - 60 |
| Kiinteät verkot | Ei |
| Tippa-alusta | Ei |
Kuvaus Pakastin 93L
Jokainen ateriapalveluyritys tarvitsee hyvän jäähdytysjärjestelmän. Pakastin on kätevä vaihtoehto useimpiin ravintoloihin, kahviloihin ja ruokaloihin. Elintarvikkeita voidaan säilyttää pidempään pakastamalla ne nopeasti, ja tämä 93 litran tilavuudellaan varustettu pakastin on erinomainen ratkaisu. Se sisältää kätevän ripustettavan korin sekä kannessa olevan LED-valaistuksen, joten sisältö valaistaan, kun avaat sen. Kahvassa on lukko, joten tuotteesi pysyvät turvassa. Se on erittäin siisti ja kompakti pakastin, joka sopii hyvin lähes mihin tahansa keittiöön.
Digitaalinen termostaatti
Tämän pakastelokeron metallirungossa on valkoinen pinnoite. Kansi on viimeistelty antibakteerisella tiivisteellä, jotta voit säilyttää tuotteesi hygieenisesti. Helppolukuisen digitaalisen termostaatin avulla voit asettaa lämpötilan mihin tahansa -14 - -24⁰C:n välille. Pakastinta voidaan käyttää ympäristön lämpötilassa 3-38⁰C. Pakastimen sisäpuolella on kosteuden poistoaukko, ja tuulettimella varustettu jäähdytysjärjestelmä käyttää kylmäainetta R600a, joka on CFC-vapaa.
Manuaalinen sulatus
Pakastelokerossa on kaksi säädettävää jalkaa ja kaksi pyörää, joten sitä voi siirtää helposti, vaikka se olisi täynnä tuotteita ja ainesosia. Se on hiljainen ja taloudellinen pakastin, joka voidaan sulattaa manuaalisesti. Pakastimen puhdistaminen on helppoa. Irrota vain laite pistorasiasta ja tyhjennä pakastin. Sulatettu vesi valuu pois kosteuden poiston kautta. Sulatuksen jälkeen puhdista sisäpuoli lämpimällä vedellä ja pehmeällä liinalla. Kuivaa kaikki huolellisesti, ennen kuin kytket laitteen uudelleen verkkovirtaan.
Ominaisuudet
- Digitaalinen termostaatti
- Kahvassa on lukko
- Jäähdytysjärjestelmä tuulettimella
- Alumiinilla päällystetty sisäpuoli
- Valkoisella pinnoitteella päällystetty metallikotelo
- Kromatut kulmat ja kahva
- Kosteuden poistoaukko sisäpuolella
Tuotteen tekniset tiedot
- Nettopaino: 25 kg
- Tilavuus: 93L
- Sisäiset mitat: Sisätilat: W43 x D38 x K66cm
- Ulkomitat: 84,5cm
- Eristeen paksuus: 7,5cm
- 230V / 50Hz / 1 vaihe 105W, 0,8A
-
“Bonjour.
Article me covenant parfaitement, de bonne qualité avec une livraison parfaite et rapide.
”Tämä arvostelu on kirjoitettu kielellä ranska. Napsauta tätä lukeaksesi sen.Posted on at by Darques Jean-jacques